Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/h101086/domains/golestanwave.ir/public_html/plugins/system/ws_blankgallery/ws_blankgallery.php on line 39
این 13 اپلیکیشن به شما اجازه نمی‌دهند زمان را تلف کنید!
SJ Kay - шаблон joomla Joomla

زمان مثل برق می‌گذرد. اما اپ‌هایی وجود دارد که جلوی شما از وقت تلف کردن را می‌گیرد و یا زمان کاری‌تان را پربازده‌تر می‌کند. این 13 اپ برنامه‌‌ریزی را آسان کرده و به شما کمک می‌کنند تا بفهمید بیشتر وقت‌تان را صرف چه کارهایی می‌کنید و حتی شما را برای چک کردن بیش از حد شبکه‌های اجتماعی تنبیه می‌کنند. آن‌ها همچنین در درک بهتر از این‌که چطور زمان‌تان را صرف کنید به شما کمک کرده و راه‌هایی را نشان‌تان می‌دهد تا اوقات فراقت بیشتری ایجاد کنید.

 

Sunrise؛ بهترین راه برای تجمیع تمام سرویس‌های تقویمی شما است

سلاح مخفی Sunrise رابط کاربری ساده و زیبا، و همچنین امکان ادغام آن با تمام دیگر سرویس‌های تقویمی است. این اپ همچنین به اپ‌های دیگر مثل نقشه گوگل و Evernote متصل می‌شود و تقویمی را بوجود می‌آورد که برنامه‌ریزی را بسیار ساده می‌کند.

قیمت: رایگان (وب، iOS، آندروید، مک)

RescueTime؛ تصویری از عادات کامپیوتری روزنه‌تان را در اختیار شما می‌گذارد

 

RescueTime  به شما کمک می‌کند تا میزان صرف زمان بر روی اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های مختلف را رهگیری کنید. RescueTime در پس‌زمینه اجرا شده و تصویری از عادات روزنه‌تان را در اختیار شما می‌گذارد و اگر بخواهید آن‌ها را تغییر می‌دهد. این اپ حتی می‌تواند فعالیت‌های‌تان را دسته‌بندی کرده و مشخص کند چقدر زمان صرف چیزهایی مثل تفریح، شبکه‌های اجتماعی و اخبار می‌کنید.

قیمت: رایگان (PC، آندروید، مک)

Timewaste Timer؛ در صورت استفاده بیش از حد شبکه‌های اجتماعی از شما پول می‌گیرد

Timewaste Timer یک اپ خنده‌دار است که هر بار که بیش از یک ساعت در روز از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید شما را جریمه می‌کند. این اپ هر بار که شما وا دهید و در شبکه‌های اجتماعی زیادی چرخ بزنید یک دلار از حسابی که در اختیارش می‌گذارید پول برداشت می‌کند. فقط امیدواریم این پول‌ها صرف امور خیریه شود.

قیمت: رایگان (وب)

Freedom؛ به شما امکان می‌دهد تا به دلخواه وب‌سایت‌هایی را که حواستان را پرت می‌کند مسدود کنید.

Freedom برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد وب‌سایت‌های مزاحم را مسدود کنید. شما می‌توانید یک لیست از وب‌سایت‌هایی که وقت شما را تلف می‌کنند بسازید و جلوی خود را از سر زدن به آن‌ها بگیرید و یا اصلا می‌توانید کل اینترنت را قطع کنید. این اپ به این شکل عمل می‌کند که به شما امکان می‌دهد تا برای زمان‌هایی که حس می‌کنید اراده قوی‌ای ندارید، باز‌ه‌های زمانی بدون حواس‌پرتی برنامه‌ریزی کنید.

قیمت: رایگان با بخش‌های پریمیوم (iOS، آندروید، مک، PC)

Checky؛ مدت زمانی که صرف چک کردن تلفن‌تان می‌کنید را رهگیری می‌کند

Checky نرم‌افزاری است که دفعاتی که در روز تلفن‌تان را چک می‌کنید را رهگیری می‌کند. اگر تلاش می‌کنید تا خود را از تلفن‌تان جدا کنید یا تعداد دفعاتی که حواستان از کارتان پرت می‌شود را محدود کنید، Checky یک ابزار عالی برای شماست.

قیمت: رایگان (iOS، آندروید)

Dart؛ به شما امکان می‌دهد تا از نوار منو ایمیل‌های پیش‌نویس شده ارسال کنید

Dart برنامه‌ای است که روی نوار منوی کامپیوتر مک شما قرار می‌گیرد و به شما امکان می‌دهد تا با یک کلیک به ایمیل‌ها، پاسخ از پیش طراحی شده ارسال کنید. این اپ می‌تواند کلی وقت برای‌تان صرفه‌جویی کند و به شما امکان می‌دهد تا جلوی تایپ چندباره پاسخی یکسان را بگیرید.

قیمت: رایگان (مک)

Take a Fiv؛ یک سربرگ مرورگر خود مخرب می‌سازد تا پشت گوش انداختن‌های شما را محدود کند

Take a Fiveبا ساخت یک سربرگ مرورگر خود مخرب مدت زمانی که شما می‌توانید تعلل کنید را محدود می‌کند. خیلی راحت دقایقی که می‌خواهید روی اینترنت به بطالت بگذرانید را مشخص کنید و تا وقت‌تان تمام شود اینترنت‌گردی کنید.

قیمت: رایگان (وب)

Pomodoro.cc؛ زندگی‌تان را به بخش‌های قابل مدیریت تقسیم‌بندی می‌کند

"تکنیک pomodoro " یک ابزار مدیریت زمان محبوب است که کارهای ‌شما را به مقاطع 25 دقیقه‌ای تقسیم می‌کند. Pomodoro.cc از این چهارچوب استفاده می‌کند و یک رابط کاربری ساده در اختیار شما می‌گذارد تا pomodoro های‌تان را رهگیری کنید و از مدت زمانی که صرف کارها می‌کنید آگاهی بیشتری داشته باشید.

قیمت: رایگان (وب)

Trackr؛ به شما نشان می‌دهد چقدر زمان صرف وب‌سایت‌های محبوب‌تان می‌کنید

Trackr یک ابزار ساده است که به شما نشان می‌دهد چقدر زمان صرف وب‌سایت‌های مختلف می‌کند. البته احتمالا از گفته‌های این افزونه کروم در مورد مدت زمانی که بر روی شبکه‌های اجتماعی تلف می‌کنید خوشتان نخواهد آمد.

قیمت: رایگان (کروم)

Plan؛ از یک رابط کاربری زیبا برای برنامه‌ریزی زندگی‌تان استفاده می‌کند

 

Plan یک اپ عالی است که در سازمان‌دهی تاریخ‌های سررسید کمک‌تان می‌کند تا کارهایی که باید را انجام دهید و جاهایی که باید را بروید. این اپ به آسانی به شما امکان می‌دهد تا مقاطعی از زمان را که بر روی انجام کاری مشخص صرف می‌کنید را رزرو کرده و روزتان را با پیش آمدن کارهای جدید مجددا برنامه ریزی کنید. این اپ همچنین از داده‌های مختلف بهره می‌برد تا در آنالیز روند کارتان به یاری شما بی‌آید و نشانتان دهد کجاها بیشترین بازدهی را داشته‌اید.

قیمت: رایگان (وب، و بزودی iOS و مک)

Thyme؛ یک زمان‌سنج ساده با دسترسی آسان است

Thyme یک زمان‌سنج ساده مک است که بر روی نوار منو قرار می‌گیرد. این اپ مینیمالیستی به شما کمک می‌کند تا مدت زمانی که برای انجام یک کار مشخص صرف می‌کنید را مورد بررسی قرار دهید.

قیمت: رایگان (مک)

Google Calendar؛ با یک کلیک رویدادها را از ایمیل‌ها به تقویم‌تان استخراج می‌کند

تلفیق تقویم گوگل با جی‌میل یکی از جوانبی است که آن را به یک اپ برنامه‌ریز مفید بدل می‌کند. شما می‌توانید با یک کلیک قرارها یا رویدادها را از جی‌میل به تقویم‌تان استخراج کنید. حالا با وجود اپ iOS و البته آندروید، آگاهی از فعالیت‌های روزانه بیش از پیش ساده شده است.

قیمت: رایگان (وب، iOS، آندروید)

Timely؛ برنامه‌ریزی‌ها و رخدادهای زمانی را گرد هم می‌آورد

Timely به شما امکان می‌دهد تا در یک رابط کاربری هم کارهای‌تان را برنامه‌ریزی کنید و هم زمان‌بندی‌های‌تان را چک کنید. این اپ پیگیری رخدادها را ساده می‌کند و خصوصا برای افرادی که شغل آزاد دارند بسیار مفید است. Timely با دیگر اپ‌های تقویم مثل تقویم گوگل سازگار است.

قیمت: ماهیانه 14 دلار، ماه اول رایگان (وب، iOS)

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 10:51
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ما

شرکت آشکار سازان امواج گلستان مجری راه اندازی شبکه های کامپیوتری، بهینه سازی شبکه موبایل، فروش تجهیزات مخابراتی در استان گلستان و سراسر کشور فعالیت می کند

تماس با ما

آدرس: استان گلستان، گرگان، خ ولیعصر، عدالت 16
ساختمان مرجان، واحد 204
ایمیل: abolfazl.ebrahimnejad@gmail.com
تلفن 32342992 - 017
همراه: 9732 377 0912
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…